9 kroků ke zvýšené lehkosti bytí
Klára Patočková

Stáhněte si zdarma můj e-book:

9 kroků ke zvýšené lehkosti bytí

Chcete se dlouhodobě cítit skvěle?

Obsahuje 9 praktických návodů, jak odlehčit svůj život a cítit se svěží.

Na 30 stran jsem sepsala to podstatné, co mi pomáhá udržovat se v dobré kondici cítit se dlouhodobě skvěle.
Získejte eBook "9 kroků ke zvýšené lehkosti bytí" zdarma.  

Čtenáři eBooku mi napsali a já jim za to moc děkuji.
Každá taková slova mě podněcují k další práci.
Při čtení Klářina eBooku na mě dýchla pohoda, klid, optimismus. A takové milé nabádání ke smíření se se sebou, k odpočinku. Doporučuji jej všem, kdo se chtějí na chvíli zastavit a zamyslet, i když třeba zrovna neřeší žádné velké problémy a krize. Je plný praktických rad, jak si zkvalitnit běžný život, a může určitě sloužit jako materiál, ke kterému se člověk bude častěji vracet.
Gabriela Němcováhttps://gabinemcina.cz/
Kláry e-book "9 tipů, jak na sebe nezapomínat" mě zvláštním způsobem přivolal a okamžitě vtáhl do děje. Přečetla jsem ho jedním dechem. Oceňuji na něm především lehkost předávaných informací, mnohdy známých, ale tak krásně ucelených do návodu a plánu, že vám prostě dodá motivaci opravdu do svého denního programu zařadit čas a aktivity kdy "nebudete zapomínat na sebe". Děkuji především za praktické tipy v závěru, se kterými máte pocit, že to určitě zvládnete. Blanka
Blanka Štulíkováwww.sblankouzahranice.eu
E-kniha 9 tipů jak na sebe nezapomínat je podle mě cestou k NAPLNĚNÉMU ŽIVOTU  Veškeré praktiky, které tu autorka knihy zmiňuje, mi dávají naprostý smysl a souzním s nimi. Pokud se cítíte dlouhodobě vyčerpaní a bez energie, tak je tato kniha ideálním řešením, jak z toho ven. Zaujaly mě např. tipy, jak si říct o chvilku pro sebe nebo to, že nejlepší věci jsou ty zadarmo a stručný výpis toho, co mezi ně například patří  Tento e-Book všem plně doporučuji. Věřte mi, dodržováním zásad z této knihy, které si třeba i trochu uzpůsobíte k obrazu svému, si výrazně zkvalitníte svůj život
Kamila Mikulášková - Stavba bez obavhttps://kamilamikulaskova.cz/
Klářin eBook by si měl přečíst opravdu každý. Sama jako farmaceutka s celostním pohledem na zdraví vím, jak moc je důležité vnímat tělo jako celek. Přesně to a jiné tipy jak se cítit lépe a žít v harmonii jsem se v eBooku dočetla. Vřele bych ho doporučila jako kapesního průvodce pro všechny.
Markéta Tomanováhttps://marketatomanova.com/
Klára ve svém e-booku srozumitelným a lidským způsobem shrnuje, jak začít o sebe pečovat celostním způsobem – tzn. z pohledu své psychiky, těla i stravy. Provede vás jednoduchými 9ti tipy, které však ve svém spojení jsou velmi mocné. Doporučuji všem, kdo chtějí o sebe a svůj život pečovat skutečně komplexně.
Lenka Ilečkováwww.lenka-ileckova.cz

Chcete se dlouhodobě cítit skvěle?

To je dobrý důvod si přečíst můj e Book zdarma.
Co vám tento eBook přinese:

Více radosti ze života

Dostatek energie

Větší emoční stabilitu

Svěží vzhled

Cítit se dobře o samotě i v davu

Přestat o sobě pochybovat