Objednávka eBooku
"Vánoční recepty bez cukru, mléka a lepku"

Bezlepkové vánoční cukroví, bez mléka a cukru
 • 1
  Ano
  Objednávám si tímto eBook "Vánoční recepty bez cukru, mléka a lepku" v hodnotě 299,- Kč.
 • 2
  Ano
  Vím, že tento e-book obdržím pouze v elektronickém formátu PDF v českém jazyce na svůj e-mail po zaplacení objednávky.
 • 3
  Ano
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl/a vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • 4
  Vše vyřešíme
  V případě, že Vám po zaplacení objednávky e-book nebo faktura nedorazí, prohlédněte si složku "spam" nebo "hromadné". Může se stát, že vše skončilo právě tam. Pokud nic nenajdete, pište, volejte. Věc obratem vyřešíme.
 • 5
  Souhlas
  Ebook nenahrazuje lékařskou péči ani léky. Autorka nepřebírá odpovědnost za případné zdravotní obtíže.

Chci objednat na Slovensko v EUR > >  

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Vánoční recepty eBook bez cukru, mléka a lepku

Pro Vaše Vánoce bez cukru, mléka a lepku.

 

Reference:

Z eBooku jsem měla ohromnou radost, protože jsem stravovací intolerance na lepek, cukr a mléko zjistila na podzim. Dlouho jsem si lámala hlavu s tím, jak a co si upeču na Vánoce místo klasického cukroví. Úžasné je, že autorka v eBooku popisuje recepty na cukroví, které je nám velice známé. Např. vanilkové rohlíčky, pracny, kokosové kuličky a další. Vše je jednoduché a moc chutné. Vřele všem doporučuji.
Mgr. Aneta Štěpánková, DiS.www.anetastepankova.cz
Jako máma dvou dětí dost koukám na složení jídla, které jíme. S blížícími se vánoci jsem chtěla kromě klasického cukroví plného cukru (kterého budeme mít dost od babiček), udělat i nějaké ty zdravější verze. A tenhle ebook je přesně ta inspirace, kterou jsem hledala! Díky moc za bezvadné pečené i nepečené recepty, už při čtení se mi sbíhaly sliny! Moc se těším až se na ně všichni doma vrhneme! Dík za bezva tipy 😋
Katka Brühlová
E-book vánočních receptů mě zaujal na první pohled. Už skoro rok se stravuju téměř bez cukru, mléka a lepku, ale když mě honí mlsná, točím jen tři osvědčené recepty. Díky Kláře mám teď v zásobě spoustu luxusních receptů na cukroví a už se těším, že budu doma za hvězdu!
Michala Prouzováwww.michalaprouzova.cz
Tento ebook doporučuji všem, kteří chtějí mlsat zdravě. Já nepoužívám cukr několik měsíců a zvažovala jsem, zda péct cukroví bez cukru, ale jelikož nemám čas hledat různě po internetu recepty, tento ebook je super příručka. Nejen, že je v něm plno receptů, ale také tipy, kde co nakoupit, co použít a jak to udělat. Osobně mi vyhovuje, že v ebooku je i napsané, jak s těstem pracovat, že se může drolit atd, protože já nejsem zdatný "cukrář" a tohle vždy ocením:-). Zkrátka v ebooku najdete vše, co potřebujete, včetně toho, kde suroviny nakoupit a jaké jsou možné obměny. Díky ebooku si ušetříte mnoho času, protože máte vše po ruce:-).
Lucie Regenermelováwww.luckaregi.cz

Máte nějaké dotazy?

Napište na klara@klarapatockova.cz nebo volejte na +420 608 580 283.

Ráda vám na ně odpovím.